Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

Як придбати
Умови роботи

Ми працюємо з усіма (юридичні та фізичні особи).Будь-які види прокату.

Опт і роздріб (від одиниці продукції: лист, труба тощо без залишку).

Прокат з рідкісних металів продаємо у менших кількостях. Здійснюємо пошук рідкісних видів виробів.

Наші додаткові послуги зменшать ваші витрати при купівлі та експлуатації металопрокату.

Постійним клієнтам передбачені знижки за накопичувальною системою – 10% від суми рахунку.

Оплата

Будь-які способи оплати: безготівковий розрахунок, готівка або банківська картка.

У разі потреби укладаємо договори поставки. Відстрочення платежу постійним клієнтам – до одного місяця.

Доставка або Самовивіз

Предбачено два види відпустки продукції: самовивіз чи нашу доставку. У разі безготівкового розрахунку дата поставки обговорюється після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок.

До послуг покупців наш власний автопарк (довжина продукції до 12 м), у тому числі з навантажувальним пристроєм.

Зі складу в Києві доставляємо наступного дня після надходження грошей.

Розвантаження, приймання продукції

Вартість замовлення передбачає 1 годину розвантаження силами покупця, решта часу, витраченого на розвантаження або допомога при розвантаженні, потребують додаткової оплати.

Покупець зобов'язаний забезпечити вільний під'їзд до місця розвантаження.

Пакет супровідних документів: рахунок-фактура, накладна, на додатковий запит – сертифікат якості.

Компанія Стальміра пропонує послуги з проектування та виготовлення металоконструкцій. За бажанням замовника можливий випуск стандартних та нестандартних виробів, а також металоконструкції різної складності, форми та розмірів, у тому числі будівельні, просторові, монтажні, технологічні металеві конструкції, будівельні конструкції, двері, а також вузли та деталі, швидкобудуюємі конструкції, споруди. Оперативно та якісно виконуємо замовлення за індивідуальними проектами у тому числі з монтажем. Можливості виробництва дозволяють виготовляти різні конструкції будь-якого призначення у різній комплектації, з урахуванням побажань замовника. У найкоротший термін проводиться монтаж.

image5У сучасному будівництві металоконструкції заслужено займають лідируючі позиції. Поєднуючи в собі відносну легкість і міцність одночасно, вони є незамінними як при будівництві будівель і споруд нежитлових об'єктів, так і при будівництві об'єктів цивільного призначення.

Металеві ферми, опори, колони, перекриття, балки, пальові каркаси та настили складають скелет сучасних будівель, наприклад бізнес-центрів, торгових та виставкових комплексів. Металопрокат дозволяє зводити каркаси та перекриття для приміщень великих площ:

  • заводські цехи
  • склади
  • спортивні споруди
  • ангари та будівлі сільськогосподарського призначення (сховища, ємності, теплиці, навіси тощо).

Опори ліній електропередач, траверси, щогли стільникового зв'язку, прогонові елементи мостів, різні залізничні опори, закладні деталі в будівництві та зварювальна трубопровідна арматура великих діаметрів – це далеко не повний перелік металоконструкцій, які широко використовуються в різних галузях. У приватному будівництві та містобудуванні - це двері, ворота, огорожі, лавки, козирки, спортивні снаряди та обладнання дитячих майданчиків.

Застосування металоконструкцій дає значні переваги у будівництві: насамперед висока швидкість зведення об'єктів при зниженні трудомісткості, відносно невисока вартість та низька матеріаломісткість, легкість та екологічна чистота споруд. При їх виробництві використовується великий арсенал сучасних металообробних технологій: різання, гнуття, штампування, зварювання. Більшість будівельних організацій виконує повний комплекс робіт, пов'язаних з виготовленням та використанням металоконструкцій, починаючи від проектних робіт та закінчуючи монтажем об'єктів.

Будівельна компанія «Стальміра» досконало володіє всім спектром подібних послуг. Досвідчені конструктори компанії проектують конструкції з металу будь-якої складності, у тому числі й нестандартні, а висококласні фахівці реалізують інженерну думку у металі. Високоточне сучасне обладнання та технології дозволяють виготовляти вироби якості, які відповідають світовим стандартам.

Додаткові технології обробки поверхні металу перед фарбуванням (наприклад, піскоструминна обробка) дозволяють суттєво продовжувати термін служби конструкцій.

Ми цінуємо кожного клієнта, тому визначальним у взаєминах з будь-яким з них є довготривала плідна співпраця, запорукою якої вважаємо не тільки високоякісне виконання замовлення, а й максимально короткі його терміни.

Будівельна компанія «Стальміра» - це понад 10 років бездоганної роботи на будівельному ринку України, це десятки готових об'єктів у всій країні. Зусилля співробітників компанії повністю спрямовані на те, щоб словосполучення «Стальміра» стало синонімом якості та досконалості у будівництві.

Найбільш поширеним застосуванням сталевого металопрокату (гарячокатаного та холоднокатаного) є створення різних металоконструкцій. Металоконструкції незамінні при будівництві приміщень виробничого та комерційного призначення (цехи, склади, ангари, торгово-виставкові павільйони, ринки). Це, перш за все, каркаси швидкомонтованих будівель, ферми, опори, перекриття, мости підвісні шляхопроводи, сходи та багато іншого.

Як правило, що виготовляються в заводських умовах, металоконструкції монтуються за місцем встановлення, тим самим дозволяючи знизити терміни зведення і витрати на будівництво в цілому до мінімуму. Порівняно невисока вага та надзвичайна міцність, дають можливість знижувати матеріаломісткість будівництва в цілому, дозволяючи відмовлятися від потужних фундаментів, а екологічність матеріалу практично не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Широке поширення набули металоконструкції у житловому будівництві, у тому числі й приватному. Високим попитом користуються надійні та недорогі паркани у Києві та передмістях. Недорогі з профнастилу та сітки рабиці, зварені з профілю або труби та елітні ковані, вони не тільки є надійним захистом, а й часто стають продовженням загального архітектурного ансамблю.

Гісним доповненням дизайнерських рішень, як у приватному, так і в офісному будівництві є навіси. Київ сучасне місто, однак, навіси та козирки у Києві не тільки несуть у собі практичні функції, а й створюють неповторний вигляд та затишок міста.

На виготовлення металоконструкцій йдуть практично всі види металопрокату. Фасонний (кутник, швелер, балка) та сортовий (круг, шестигранник, квадрат, штаба), залежно від призначення, всі вони знаходять собі застосування. Не менш потрібні листовий прокат, кругла та профільна труба.

Всі види металопрокату, власні виробничі потужності та висококваліфікований персонал дозволяють нашій компанії виробляти найкращі металоконструкції у Києві. Нашим спеціалістам, які працюють на сучасному високотехнологічному обладнанні під силу будь-які операції з металообробки та створення металоконструкцій. Це не тільки зварювальні роботи або елітне кування металу, а й зварювання нержавіючої сталі.

Дізнатись ціни