Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

швеллер алюмінієвийШвеллер алюмінієвий знаходить широке застосування в будівництві при виготовленні різного призначення металоконструкцій, легких каркасів споруд, що швидко будуються, при проведенні оздоблювальних робіт. Незамінний прокат у суднобудуванні та машинобудуванні, активно використовується при створенні літальних апаратів та багатьох інших галузях, аж до реклами.
Уявляє собою стандартний пресований профіль П – образного перерізу без закритого внутрішнього простору, здатний витримувати навантаження порівняні з несучою здатністю суцільних , але має при цьому в рази меншу масу, матеріаломісткість і, відповідно, вартість.
Виробляється швелер з різних марок алюмінію, а також його сплавів у сортаменті (ГОСТ13623-90) та згідно з технічними умовами ГОСТ8617-81. Як окремий випадок можна розглядати технічні умови ГОСТ22233-2001, розроблені під профілі, використовувані при створенні світлопрозорих конструкцій. матеріалу буває гарячепресованим (нетермообробленим), м'яким (схильним до відпалу), загартованим і зістареним штучним способом (аналогічно зістареним природно), а також штучно зістареним і загартованим не повністю; - міцність може бути нормальною або підвищеною; - призначення профілю буває загальним або електротехнічним.
Алюмінієві швелери за ГОСТ22233-2001 класифікуються інакше, тут важливі:
- стан матеріалу: загартовані та штучно зістарені або природно зістарені, штучно зістарені, загартовані не повністю, а також загартовані, штучно зістарені підвищеної міцності;
- тип декоративно-захисного покриття: порошково-полімерне, а нодно-оксидне, електрофорезне, лакофарбове рідке або комплексне, що передбачає використання кількох покриттів одночасно; - точність виготовлення може бути нормальною, підвищеною або прецизійною; - опором теплопередачі ділиться на класи з першого по сьомий.
Виготовляють профіль наступних розмірів:
- висота 20 – 630 мм;
- товщина полиці (стінки) 1 – 165 мм;
- шириною полиць 3 – 275 мм.
Цей вид прокату виробляється з алюмінію різної чистоти та його сплавів, найбільшою популярністю серед яких користується сплав АД31.
Компанія «Стальміра» пропонує алюмінієвий швелер (АД31) наступного асортименту:
Ширина полиць, мм Висота, мм Товщина стінки, мм Маса пог. м, кг
12.0 12.0 2.0 0.18
15.0 15.0 1.5 0.17
20.0 20.0 2.0 0.32
60.0 40.0 2.5 0.91
Дізнатись ціни