Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

    Сітка тканаДосить часто співробітники підприємств змушені працювати з металевою сіткою, яка виготовлена з переплетеного дроту, більше схожого на тканину. Тому подібний вид сітки прийнято називати тканою або сіткою для фільтрації та просіювання.
    Сітка ткана представлена у вигляді полотна, виготовленого з металевого дроту, який переплітається з кількома квадратними осередками. Дану сітку виготовляють шляхом перехресного переплетення металевих дротів-основи, які проходять вздовж усього полотна цієї сітки з дротом-качка, які, у свою чергу, проходять поперек полотна. Варто зазначити, що розмір комірки становить 0,5-12 мм, діаметр низьковуглецевого дроту 0,2-1мм, при цьому такий рулон досягає 45 м у довжину і в 1-1,3м у висоту.
 &nbsp ;  У процесі виготовлення виробники застосовують такі марки дротів:     1) термічно оброблений низьковуглецевий дріт;
    2) оцинкований дріт груп Л та С;
    3) луджений та високолегований нержавіючий дріт марок 12Х18Н9Т, 12Х18Н10Т, 12Х18Н9, 08Х18Н10.
    Крім всього вищесказаного, існує можливість виготовити ткану сітку з дротів, які не піддавалися термічній обробці, особливо будівельні сітки. У подібних умовах сітка ткана зазвичай має малий рівень міцності.
    В Україні досить успішно розвивається виробництво таких видів тканих сіток:
    1) сітка для фільтрації, яка виготовляється відповідно до вимог ГОСТ 3826-82. Подібна сітка досить часто застосовується як розсіювання будь-яких сипких матеріалів, при армуванні та виготовленні огорож, при очищенні повітря та теплоізоляції промислових типів обладнання.
    2) сітка ткана рифлена повинна повністю відповідати вимогам, викладеним у ГОСТ 3306-88. Така сітка застосовується при армуванні конструкцій із залізобетону, при проведенні виробничого процесу легких металевих конструкцій, просівання кам'яного вугілля, коксу, горючих сланців та інших подібних матеріалів. Також як і перший вид, використовується при теплоізоляції.
    3) ткана сітка частково рифлена виготовляється за вимогами ТУ 14-4-1480-88. Має широке застосування під час просіювання коксу, руд та інших будівельних матеріалів згідно з певними фракціями, а також як сітка для фільтрації, просіювання різних рідин.
    4) сітка ткана саржева – має квадратні осередки, згідно з ТУ 14-4-1561-89. Застосовується для того, щоб розділяти матеріал по крупності та фільтрувати різні рідини.
    5) сітка ткана штукатурна - найбільш часто використовується для армування укладання кахлю, штукатурки та архітектурних композицій.
    Крім п'яти вищеперелічених видів, також здійснюється виробництво шостого різновиду - сітка ткана нержавіюча. Вона має велике значення серед інших видів тканих сіток, до того ж, вона практично не схильна до негативного впливу корозії. Внаслідок цього сітку з нержавіючої сталі необхідно використовувати тільки в тому випадку, якщо спостерігався безпосередній контакт з агресивним впливом навколишнього середовища.
    Тканина сітка, так само, як і сітка рабиця, має широке поширення, внаслідок різноманіття різних галузей застосування. Її успішно використовують у таких галузях, як промисловість, машинобудування, будівництво, нафтовидобувна сфера, сільське господарство та ін.
    Далі слід уважно розглянути основні геометричні показники сітки для фільтрації, просіювання. Ця сітка має чотири основні типові розміри:
    1) ширина тканої сітки 1000, 1300, 1500, 1800 та 2000 мм;
    2) мінімальна довжина шматка подібної сітки зазвичай становить щонайменше 2м. За бажанням споживача, довжина може збільшитися до 3м.
 

Дізнатись ціни