Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

нестандартна металоконструкція

Нестандартні металоконструкції

Відомі різні типи металоконструкцій, що використовуються у будівництві, промисловості, сільському господарстві та інших галузях економіки. Однак при цьому різноманітті особливе місце займають металоконструкції, що вимагають нетипового, індивідуального підходу, специфічних технічних рішень, так звані нестандартні металоконструкції.
Будівельна компанія «Стальміра» займається виготовленням та монтажем будь-яких металоконструкцій, у тому числі і нестандартних, зокрема активно використовуються у житловому будівництві. Паркани, ворота, навіси козирки, вхідні групи, архітектурні елементи малих форм та ландшафтного дизайну - далеко не повний перелік металоконструкцій, які мають постійний попит. Широкий діапазон матеріалів і технологій, що застосовуються, аж до елітного кування і конструкцій з нержавіючої сталі, дозволяє задовольнити потреби клієнта будь-якого смаку і достатку.
Перед запуском у виробництво інженери нашого КБ перевіряють надану замовником документацію на відповідність майбутньої конструкції статичним та динамічним навантаженням, а в разі потреби самі розроблять її.
Власна виробнича база із сучасним високотехнологічним різальним та зварювальним обладнанням, досвід та професіоналізм персоналу дозволяють виготовляти металоконструкції світового рівня якості. Крім того наша компанія займається поставками металу від провідних світових виробників, що дає можливість утримувати ціну кінцевого продукту на конкурентному рівні. Гарантовано високу якість, демократичні ціни, індивідуальний підхід до клієнта і постійна готовність до нестандартних рішень: все це вигідно виділяє компанію «Стальміра» на ринку металу не лише у Києві, а й загалом по країні.

 

Дізнатись ціни