Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

Купити люк ревізійний під плитку

Компанія Cтальміру виробляє ревізійні сантехнічні універсальні люки з фронтальним відкриванням під плитку та мозаїку.

Ревізійні люки під плитку та мозаїку поділяють на три типи:

 • орний;
 • зсувний;
 • зі знімними дверцятами.

Розпашні та зсувні лючки виробляються як з регулюванням дверцят, так і без. Люк з регулюванням висоти дверей дозволяє піднімати або опускати двері за потреби. Конструкція люка виконана таким чином, що після монтажу люка та наклеювання плитки на нього, люк візуально практично не видно, їх також називають "люком невидимкою" або "потайним люком", оскільки його не видно у закритому стані.

View the embedded image gallery online at:
https://stalmira.ua/hidden-accessory-door#sigProId709334e143

Люки з регулюванням дверцят

 

Люки без регулювання висоти дверцят. Розстібний люк - це прихований люк під плитку, який відкривається за допомогою натискання. Зсувний люк - встановлюється в місцях, де відкриванню звичайного люка щось перешкоджає, при відкриванні спочатку відкривається вперед, а потім відсувається убік. Конструкція таких люків спроектована таким чином, що після монтажу люка та приклеювання до нього плитки люк стає практично невидимим.

View the embedded image gallery online at:
https://stalmira.ua/hidden-accessory-door#sigProIdd585cc7ca8

Люки без регулювання дверцят

 

Люки зі знімними дверцятами - є альтернативою люкам з петлями на дверцятах. Дверцята даного люка, на яку наклеєна плитка, відкривається натисканням, знімається з рамки та з напрямних сталевих опор. Цей вид люків також відноситься до типу люки-невидимки.

View the embedded image gallery online at:
https://stalmira.ua/hidden-accessory-door#sigProId65740ab73e

Люки зі знімними дверцятами

 

 • Встановлюється в перегородки з цегли, гіпсокартону, шлакоблоку тощо.
 • Не вимагає підрізування та припасування плитки в зоні люка.
 • Дозволяє зберегти малюнок облицьованої поверхні при застосуванні декоративних вставок та нестандартної плитки.
 • Виключено заклинювання або пошкодження облицювального матеріалу.
 • Відкриття люка виконується простим натисканням на поверхню плитки.
 • Гарантія на механізм люка 2 роки.

 

Люки для установки під плитку вважаються найбільш універсальними, натискні конструкції мають магнітні замки (механічні) пасивного принципу дії. Закриваються та відкриваються вони натисканням. Магнітні замки даних люків можуть перебувати у двох положеннях:

 • закрито: металева підкладка і магніт прилягають один до одного, завдяки чому дверцята розташовуються з підлогою, стінами або стелею на одному рівні;
 • відкрито: підкладка з металу майже не стикається з магнітом, що дає можливість без проблем відкрити дверцята, що відчутно виступають.

 

Простішими в експлуатації визнаються натискні конструкції, ніяких додаткових деталей для їх відкриття/закриття не потрібно. Багато хто вирішує купити ревізійний люк саме цього типу. Але вони, зазначимо, мають дві недоліки:

 • проблеми з відкриттям конструкції в тих випадках, коли в неї потрапляє якийсь невеликий твердий предмет;
 • незаплановане відкриття люка при випадковому натисканні на нього.

 

Описані приховані ревізійні люки в Києві характеризуються безліччю переваг перед звичайними, зокрема, такими:

 • тривалий термін експлуатації (10 і більше років);
 • немає необхідності виконувати припасування та підрізування плитки при монтажі люка;
 • ушкодження матеріалу, використаного для облицювання, або його заклинювання в процесі експлуатації повністю виключається;
 • допускається встановлення конструкцій у перегородки із шлакоблоку, гіпсокартону, цегли та інших популярних будівельних матеріалів.

Крім того, купити ревізійний люк прихованого монтажу має сенс ще й тому, що ви можете замовити виріб, який відкриватиметься за допомогою присоски або за допомогою натискання на дверцята. Споживачу потрібно лише вибрати оптимальний для себе варіант. До речі, описані конструкції гарантують збереження зображення облицювання поверхні під час використання оригінальної плитки та різноманітних декоративних вставок.

Звертайтеся до «Стальміру» і ми підберемо для вас відповідні конструкції та розміри люки, а також забезпечимо якісною консультацією з питань їх грамотного монтажу.

 

Інструкція з встановлення люка ревізійного

Перед встановленням люка слід зробити розкладку плитки в місці встановлення люка, щоб точно вибрати місце встановлення люка. Місце встановлення люка слід вибрати таким чином, щоб після наклеювання плитки на дверцята люка плитка виступала за дверцята не більше ніж 50-80мм. Слід також попередньо правильно підібрати розмір люка, що відповідає розміру плитки.

Люки найчастіше використовуються в стінах з гіпсокартону. У санвузлах такі стіни використовуються для приховування комунікацій. Перш ніж будувати стіну слід визначиться з розміром люка та його розташуванням. Несучі профілі стіни слід розташовувати таким чином, щоб залишився отвір для встановлення люка Після створення каркаса перевіряємо, чи правильно ми підібрали місце встановлення люка. Для цього поміщаємо люк між заздалегідь підготовленими профілями, що несуть.
Потім каркас з профілів обшивається вологостійким гопсокартоном. Слід залишити отвір для нашого люка. Розмір отвору маємо бути на 2-3мм більше розміру люка. Відстань від люка до комунікацій має бути приблизно 40мм. Встановити люк у підготовлений отвір так, щоб зовнішня площина дверцят збігалася з площиною нашої стіни з гіпсокартону.
Закріпити раму люка до несучих профілів за допомогою шурупів. Наступний етап - це облицювання дверцят люка керамічною плиткою або мозаїкою. Слід перевірити, чи правильно відкривається люк перед наклейкою на нього плитки.
Слід перевірити, чи правильно відкривається люк Потім наклеюємо керамічну плитку або мозаїку на зовнішню поверхню люка за допомогою плиткового клею Люк готовий

Завантажити інструкцію

 

Фотографії з нашого цеху з виробництва люків:

Дізнатись ціни