Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

Послуги

Свердління металевих виробів

Свердління - один із найважливіших процесів механічної обробки різних матеріалів, у тому числі металу. Свердління здійснюється шляхом різання спеціальним різальним інструментом (свердлом, бурим, коронкою тощо).

Детальніше

Згинання листового металу

Згинання - технологічно складний, але дуже важливий процес у виробництві металевих виробів, що виготовляються з листового металу. Цей процес дозволяє отримати виріб без зварних швів, за рахунок чого досягається максимальна міцність та довговічність виробу.

Детальніше

Порошкове фарбування виробів із металу

Забарвлення металевих виробів у сучасній промисловості проводиться у різний спосіб. На особливу увагу при цьому заслуговує технологія порошкового фарбування, що передбачає використання дисперсних твердих сумішей, що складаються з пігментів, затверджувачів, плівкоутворюючих елементів. Нерідко до таких композицій додатково додаються різні цільові наповнювачі, що покращують їх експлуатаційні характеристики.

Детальніше

Проектування металоконструкцій різної складності

Сьогодні неможливо уявити жодну галузь народного господарства, без використання металоконструкцій. Промислове та цивільне будівництво, нафтова, газо- та гірничодобувна промисловості, транспорт, енергетика, зв'язок - скрізь можна зустріти конструкції з металу. Металоконструкції суттєво знижують матеріаломісткість та трудовитрати, скорочують терміни та вартість будівництва. При створенні металоконструкцій найважливішим етапом прийнято вважати проектування.

Детальніше

Токарні роботи: нарізка різьблення та проточка

Токарні роботи, мабуть, найпоширеніший вид металообробки, є виготовлення деталей шляхом зняття з заготовок припусків за допомогою різання металу. В економіці країни немає жодної галузі, де не застосовувалося б обладнання, що містить різні деталі, виготовлені в такий спосіб металообробки.

Детальніше

Цинкування та оцинкування металу

Щорічно корозія металу знищує мільйони тонн залізовмісних матеріалів, представляючи серйозну загрозу безпеці експлуатації різних конструкцій, починаючи від опор мостів та електропередач і закінчуючи різними трубопроводами, тому антикорозійний захист є актуальною проблемою у металургії. Найбільш поширеним способом захисту є цинкування – покриття поверхні металоконструкцій тонкою плівкою цинку.

Детальніше

Вальцювання листового металу та труб на вальцях

Вальцювання – особлива технологія обробки металу, яка використовується людством протягом понад п'яти століть. Операція полягає в деформації листового металу або іншого профілю (наприклад, профільних труб, прутків та ін.) по одному з напрямків великим радіусом заокруглення гиба.

Детальніше

Різання металопрокату гільйотиною, пилкою стрічковою, плазмою, ножицями, болгаркою

Надаємо послуги з порізки металопрокату ножицями, газом, стрічковою пилкою, рубанням листового металу на гільйотині. Також можливе різання лазером, плазмове різання.

Детальніше

Дізнатись ціни