Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

Сітка зварна
Сітка зварна це сітка зазвичай виготовлена з невеликої кількості дротів, які розташовуються у двох напрямках, тобто. перпендикулярно, слід зауважити, що в тих місцях, де дроти перетинаються, вони з'єднані точковим зварюванням або іншим видом зварювання. Гості зварної сітки: ГОСТ 23279-85 - сітки зварні арматурні для залізобетонних виробів та залізобетонних конструкцій; ГОСТ 8478-81 - зварні сітки для залізобетонних конструкцій ГОСТ 14098-85 - зварні з'єднання арматури та закладних для залізобетонних конструкцій; ГОСТ 6727-80 - дорожня зварювальна сітка.

Зварну сітку також виготовляють у спеціальних рулонах з низьковуглецевого холоднотянутого дроту, який має діаметр 1,2-4,0 мм круглого профілю і діаметр 3,0-4,0 мм періодичного профілю ВР-1. У свою чергу довжина рулону становить приблизно 15-33,3 м.

Зварну сітку також викочують не в рулонах, а в картах. Ширина карти зазвичай не перевищує 2.5м. Зварна сітка називається кладковою, якщо розмір карти збігається з шириною стіни. Таку сітку кладуть прямо на розчин між цеглою або блоками для зміцнення стіни.

На сьогоднішній день сітка зварна вважається одним із найпопулярніших матеріалів, що використовуються при будівництві приміщень. Більше того, практично жоден будівельний проект не може бути реалізований без використання цієї сітки. Завдяки проведенню зварювальних робіт, подібна сітка відрізняється неймовірною міцністю. Протягом багатьох років ретельно перевірявся рівень надійності, що спричинило практично повсюдне використання цього виробу. Найбільш популярними видами зварної сітки вважається оцинкована і не оцинкована зварна сітка. Подібний матеріал використовується при будівництві різних об'єктів, а також при укладанні. Зокрема, для укладання доріг найчастіше використовують і дорожню сітку. До речі, безмежні можливості сучасних технологій сприяють здійсненню додаткової обробки полімерним покриттям цих видів сітки. Такий процес значно збільшує стійкість до корозії у кілька разів, а також збільшує термін служби сітки. Наступною перевагою використання зварної сітки є практично повна відсутність її деформації.

Сфера застосування.

Подібну сітку використовують у таких галузях, як птахівництво, клітинне хутрове звірівництво, як огородження, кріплення цегляної кладки під час зведення стін із цегли. Крім того, ця сітка здатна значною мірою зміцнити залізобетонні конструкції. На даний момент сітка зварна застосовується у найрізноманітніших сферах діяльності. Далі представлені деякі з них:

  • 1) огорожа садових ділянок;
  • 2) виробництво теплиць та парників;
  • 3) армування конструкцій із залізобетону та дорожніх покриттів.

Головний елемент зварної сітки, який робить її досить затребуваним матеріалом, - це низька питома вага та простий та легкий процес монтажних робіт та виготовлення. Подібна сітка активно використовується в період будівництва, а також у сільському господарстві та у промисловій діяльності. Сітка зварна оцинкована є однією з найпоширеніших видів металевої сітки, тому що багато хто вважає її справжнім еталоном промислової надійності. На відміну від полімерної сітки, оцинкована сітка має такі важливі властивості, як довговічність і стійкість до зовнішніх проявів навколишнього середовища. Сітку широко використовують під час будівництва, оскільки вона ділить сипкий матеріал на кілька фракцій. Крім цього, цей виріб відіграє велику роль, коли проводяться штукатурні роботи, обробка ванних приміщень, а також поділ садових ділянок на кілька зон та встановлення металевої огорожі. У свою чергу досить часто такий вид сітки може гарантувати належний рівень надійності, особливо, коли створюється цегляна кладка і зміцнюється теплоізоляційний матеріал. Сітка зварна оцинкована відрізняється своєю стійкістю до спучування. Також вона чудово витримує практично будь-які показники температури повітря. За рахунок якісного полімерного покриття, ця сітка має естетичний зовнішній вигляд. Якщо співвідносити рівень якості з вартістю, то її впевнено можна вважати вигідним придбанням для тих, хто хоче звести міцний паркан на своїй садовій ділянці.

Дізнатись ціни