Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

Купити підлогові люки під плитку

Ревізійні люки для підлоги застосовуються для зручного доступу до прихованих приміщень (підвал, льох тощо). Люк виготовлений із сталі та витримує велике навантаження на дверцята. Наша компанія підбере та виготовить вам люк будь-яких розмірів у найкоротші терміни за прийнятну ціну.

 

View the embedded image gallery online at:
https://stalmira.ua/lyuki-revizionnye-napolnye#sigProIdac5dd13082

 

Наша компанія виробляє такі типи люків для підлоги:

 

Люк підлоговий Лайт — оснащений газовими амортизаторами, які виштовхують люк нагору для легкого відкривання. Люк закривається і відкривається за допомогою спеціального ключа, який також служить ручкою для знімання люка. Підходить для таких типів облицювання: плитка, ламінат, лінолеум, паркет, дошка для підлоги. Ущільнювач по периметру люка забезпечує ступінь захисту від вологи та пилу IP56.

 

View the embedded image gallery online at:
https://stalmira.ua/lyuki-revizionnye-napolnye#sigProIde8214a5186


Люк підлоговий Лайт Плюс - це універсальний люк із газовими амортизаторами. Виконаний із куточка та трубки (метал), на кришці двошарова пластина з магнезиту. Найчастіше він використовується для закриття входу в підвал. Підходить практично для всіх типів покриття для підлоги. Ущільнення по периметру забезпечує захист IP56 від вологи та пилу.

 

View the embedded image gallery online at:
https://stalmira.ua/lyuki-revizionnye-napolnye#sigProIda956fc336e


Люк підлоговий Преміум - такі люки можна монтувати до будь-яких міцних поверхонь усередині приміщення. Газові амортизатори забезпечать легке та безпечне відкриття лючка, матеріали облицювання: керамічна плитка, керамограніт. Утеплення кришки з мінвати та гумовий ущільнювач захищають від вологи та пилу (IP56), але слід врахувати, що люки цього типу не повністю герметичні та не підходять для встановлення на вулиці.

 

View the embedded image gallery online at:
https://stalmira.ua/lyuki-revizionnye-napolnye#sigProIda8a110b7fd


Люк підлоговий Еко - це герметичний люк для монтажу в місцях з високою вологістю. Кришка люка може бути покрита керамічною або тротуарною плиткою. Цей люк оснащений газовими пружинами, які штовхають люк угору, полегшуючи його відкриття. Тип амортизаторів підбирається індивідуально для кожного люка, залежно від ваги кришки люка та покриття. Ступінь захисту від пилу та вологи IP67.

 

View the embedded image gallery online at:
https://stalmira.ua/lyuki-revizionnye-napolnye#sigProIdab63295826


Люк підлоговий з електропідйомником - це люк з електроприводом, відкриття відбувається за допомогою вимикача на стіні. Матеріал покриття люка: мармур, порцеляна, дерево, метал, ламінат та ін. Цей люк ідеально підходить для встановлення у приямках для басейну або входу до підвалу. У люках з електроприводом є шар (35 мм) мінеральної вати, який служить утеплювачем та трубчасте гумове ущільнення по периметру кришки для захисту від вологи та пилу (IP56). У разі відсутності електрики люк можна відкрити зовні вручну.

 

View the embedded image gallery online at:
https://stalmira.ua/lyuki-revizionnye-napolnye#sigProId921840be7f


Люк підлоговий з електропідйомником з пультом дистанційного керування — оснащений електричним підйомником, відкривається пультом дистанційного керування, відкривається і закривається автоматично після натискання кнопки на пульті. Кришка виробу може бути відкрита вручну, коли немає живлення, також можна передбачити додатковий резервний акумулятор (за запитом). Призначений для забезпечення вільного доступу до льоху, цокольного поверху або підвалу. Ступінь захисту від вологи та пилу люка з пультом дистанційного керування - IP56.

 

View the embedded image gallery online at:
https://stalmira.ua/lyuki-revizionnye-napolnye#sigProIde97fb4c030


Люки знімні для підлоги — конструкція під плитку (під заливку) для приховування водопровідних кранів та інших інженерних комунікацій розташованих у підлозі для технічного обслуговування, профілактики та ремонту. Люк виготовлений з металевого куточка та труб (профілів). Ущільнювач (високоякісна, міцна гума) по периметру кришки захищає від вологи та пилу.

 

View the embedded image gallery online at:
https://stalmira.ua/lyuki-revizionnye-napolnye#sigProIdd783f0b793

 

Переваги покупок у "Стальміра":

  • Люк спроектований, не порушуючи вашого дизайну інтер'єру;
  • Гарантія механізму люка - 2 роки;
  • Легке відкривання люка фронтально вгору за допомогою газових амортизаторів;
  • Знижки оптовикам;
  • Проектування та виготовлення будь-яких розмірів за тех. завдання замовника;
  • Консультація з будь-яких питань, пов'язаних з нашою продукцією;
  • Виготовлення протягом п'яти робочих днів;
  • Надається доставка по Києву та Україні.

 

Звертайтеся, ми з радістю допоможемо вам із вибором. Купити ревізійні люки для підлоги в Києві в компанії "Стальміра" вигідно. Оформіть замовлення на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

 

Дізнатись ціни