Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

    Сітка канільованаСітка канільована виготовляється завдяки перехресному переплетенню металевих дротів основи (дротів, що проходять уздовж полотна сітки) та качка (дротам, що проходять упоперек полотна сітки), які розміщуються в перпендикулярному положенні один до одного.
    Хочеться наголосити, що залежно від кращого типу рифлення сітка буває наступних видів:
    1) ЧР - частково рифлена - у дроту качка спостерігається рифлення в центрі переплетення;
    2) Р - рифлена - дроти основи і качка мають рифлення в тих місцях, де здійснювалося переплетення;
    3) СР — складно-рифлена (канільована) - крім рифлення в місцях переплетення дроту основи та качка, є кілька додаткових рифлень, згідно сторін осередку.
    Подібні сітки можна характеризувати розмірами сторони осередку у світлі і певним діаметром дроту, що застосовується. Як розмір сторони осередку у світлі може виступати конкретна відстань, яку необхідно відраховувати від сусідніх дротів основи або качка, при цьому максимальне значення ширини цього полотна не повинно перевищувати 2000мм.
    Процес виробництва канільованої сітки повинен здійснюватися за суворого дотримання всіх вимог, викладених у ГОСТ 3306-88 та ТУ У 28.7-00191046-018-2004, ТУ У 14-2-1212-98, ТУ У 322-001122 Сітку прийнято виробляти з низьковуглецевого дроту та вуглецевого дроту, який має різні діаметри. Але перед цим дріт рекомендується піддати процесу рифлення. Сітка канілована має кілька квадратних осередків. У свою чергу, розміри одного осередку можуть бути різними, в більшості випадків використовуються такі: 40х40, 50х50, 60х60, 100х100мм. Осередки мають як квадратну, так і прямокутну форму. Використовуваний металевий дріт має діаметр 3-6мм. Розмір карти зазвичай складає приблизно 1.5 х2м. Для створення міцного та красивого дротяного паркану не варто купувати у спеціалізованому магазині надто дешеву сітку.
    Сітка для огородження має високий купівельний попит і застосовується майже повсюдно. Подібну сітку зазвичай використовують при армуванні покриттів доріг, різних конструкцій із залізобетону, при виготовленні вольєрів та клітин різноманітної складності, як огородження небезпечних механізмів та вузлів, садових ділянок. Канільована сітка з ПВХ покриттям має гарний зовнішній вигляд. Крім того, коли сітка використовується як огородження, то значно збільшується термін її служби. Варто зазначити, що огорожі, виготовлені з канілованої сітки, можуть бути забезпечені колючим дротом або колючими загородженнями плоскої форми.
    При проведенні монтажних робіт зазвичай використовується кілька металевих стовпів товстостінних, тому що після цього, до них треба буде приварювати саму секцію. Для секційних огорож не слід здійснювати встановлення посилених кутових стовпів через повну відсутність натягу та бічні навантаження. Фарбування рифленої сітки проводиться після закінчення зварювання.
    Достойна уваги покупців сітка для огородження з полімерним покриттям. Саме таку сітку слід купувати. Таким чином, споживач заощаджує власні гроші на повторному фарбуванні виробу. А в результаті отримує довговічну канільовану сітку полімеру. До того ж, якщо придбати сітку, виготовлену з оцинкованого дроту з полімерним покриттям, то у власності у покупця виявиться вічна сітка для огородження.  
 

Дізнатись ціни