Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

Токарні роботи, мабуть, найпоширеніший вид металообробки, є виготовлення деталей шляхом зняття з заготовок припусків за допомогою різання металу. В економіці країни немає жодної галузі, де не застосовувалося б обладнання, що містить різні деталі, виготовлені в такий спосіб металообробки.

Виробляються вони за допомогою токарських верстатів. З'явилися ще до нашої ери, в процесі еволюції, значним змін основних   вузлів, що нагадують сучасні верстати, вони зазнали лише до кінця XIX століття. Токарний верстат являє собою пристрій, що забезпечує обертання заготовки навколо власної осі та паралельного з віссю обертання переміщення ріжучого інструменту. Однак ряд верстатів, наприклад, вертикально-свердлувальні, навпаки обробляють нерухомо закріплену деталь інструментом, що обертається.

Заготівля закріплюється в патроні або на планшайбі, встановлених на шпинделі, якому передається обертальний рух від енергетичного вузла. Розташований у передній бабці, він має плавні та ступінчасті регулювання швидкості, що забезпечує необхідну швидкість різання. Зміна швидкостей визначається як вимогами операції, так і специфічними фізичними властивостями оброблюваних матеріалів (твердість, в'язкість та ін.)

Нарізка різьблення та проточка

Вздовж горизонтальної осі обертання деталі переміщується супорт, що кріпить різальний інструмент вузол і дозволяє переміщати його у двох горизонтальних площинах. Задня бабка забезпечує кріплення деталей великої довжини або інструменту для свердління, нарізки внутрішньої різьби тощо. У вертикально-свердлильних та карусельних верстатів вісь шпинделя розташована вертикально.

Універсальні токарні верстати дозволяють виготовляти деталі будь-якої складності. Висока їх вартість, обумовлена ручною працею кваліфікованого токаря, nbsp; прийнятна тільки при дослідному чи штучному виробництві. У дрібносерійному та серійному виробництві доцільно виготовлення деталей на напівавтоматичних та автоматичних верстатах.

Токарні напівавтомати та автомати з числовим керуванням значно збільшують продуктивність виготовлення деталей у рази, знижуючи їх вартість. При бездоганній точності виготовлення вони суттєво скорочують час переходу з однієї деталі на іншу, скорочуючи терміни переналагодження та підготовки виробництва.

Програми, що закладаються в управлінні автоматами та напівавтоматами, передбачають повний технологічний процес виготовлення деталі: зміна швидкості обертання шпинделя, керування супортом, керування задньою бабкою, зміна інструменту, подача заготівлі та видалення готової деталі. Загалом всі ті дії, які повинен виконувати токар, тільки без шлюбу, без помилок, без людського фактора.

Стальміра виконує нарізку метричних та дюймових різьблень.

Компанія «Стальміра» пропонує повний спектр токарних робіт, починаючи від унікального штучного виробництва та закінчуючи партіями будь-яких розмірів. Сучасний парк верстатів та високопрофесійні фахівці завжди до послуг замовника.

Дізнатись ціни