Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

Статті

Каркасне будівництво з металу у Києві, Україні | stalmira.ua

Каркасне будівництво, як технологія створення швидкомонтованих будівель, останнім часом стає найбільш популярним і привабливим, особливо для малого та середнього бізнесу.

Детальніше

Поруччя з нержавіючої сталі,виготовлення перил і поручнів з нержавіючої сталі

Нержавіючі перила – конструкція на сходах та балконах з поручнем вгорі. Надані варіанти поручнів з нержавіючої сталі. Поруччя з нержавіючої сталі відрізняються своєю надійністю і практичністю.

Детальніше

Вхідна група: виготовлення та монтаж вхідних груп у Києві

Частина будівлі, що розділяє вхід у внутрішні приміщення та вулицю і фактично представляє собою особу компанії (офіс, установу, підприємство), називається вхідною групою.

Детальніше

Навіси та козирки: проектування та монтаж навісів та козирків у Києві та Україні - stalmira.ua

Застосування навісів та козирків у сучасній архітектурі один із найпростіших і не дорогих способів надати як зовнішньому вигляду будівлі, так і в оформленні його інтер'єрів додатковий, оригінальний та неповторний антураж.

Детальніше

Виготовлення ангарів

Ангар – спеціальне приміщення для стоянки, технічного обслуговування та ремонту техніки. Також ангар називають будь-яке приміщення аркового чи шатрового типу.

Детальніше

Паркани - будівництво огорож з металу в Києві

Паркан необхідний елемент будь-якої будівлі, будь то приватне домоволодіння, промислове підприємство або об'єкт соціального призначення.

Детальніше

Дізнатись ціни