Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

Перила для сходів

ПерилаВиходячи за рамки свого первісного призначення – забезпечення безпеки та зручності пересування сходами, поручні та перила в сучасній архітектурі, вже давно є невід'ємним елементом декору як внутрішнього, так і зовнішнього дизайну. Беручи до уваги різноманітність матеріалів, що застосовуються при зведенні самих сходів, починаючи від різноманітних порід дерева і закінчуючи мармуром, при виборі поручнів слід враховувати матеріали, з яких вони будуть виготовлені.

Поручні для сходів

Найбільш гармонійно та презентабельно, поєднуючись з будь-яким матеріалом самих сходів, виглядають перила та поручні, виготовлені з нержавіючої сталі. Поліровані, шліфовані або матові поверхні нержавіючої сталі не схильні до корозії, стійкі до різних механічних впливів, міцні і довговічні. Вироби з цього матеріалу, що не вимагають фарбування, вони гігієнічні і не потребують під час експлуатації додаткового догляду.
Захисні огорожі з нержавіючої сталі здатні перетворити не тільки інтер'єр будь-якого приміщення, але й зовнішній вигляд сходів, а гарантований термін служби поручнів і перил з цього матеріалу обчислюється кількома десятиліттями.
Однак при всіх перерахованих перевагах у цього матеріалу є один істотний недолік: нержавіюча сталь – матеріал дорогий. Більш бюджетними виходять поручні або перила, виготовлені з вуглецевої сталі з подальшим полімерним порошковим напиленням. При виготовленні таких поручнів та поручнів використовується звичайний прокат чорного металу (круг, квадрат, штаба, труба кругла та профільна тощо). Велика різноманітність вихідних матеріалів чорного прокату дає більше можливостей для фантазії дизайнера та спеціаліста з обробки металу, аж до включення елементів кування. Після того, як конструкція зварна, на поверхню металу наноситься полімерне покриття. Захисний шар полімеру суттєво збільшує антикорозійну стійкість металу, продовжуючи його експлуатаційний термін.
Дуже цікаві дизайнерські рішення представляє комбіноване використання елементів із чорного прокату з матовим або блискучим полімерним покриттям та полірованою нержавіючої сталі. Спільне їх використання дозволяє не лише додати контраст до інтер'єру сходів, але й значно знизити вартість конструкції в цілому.

 

 

Дізнатись ціни