Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

Вальцювання – особлива технологія обробки металу, яка використовується людством протягом понад п'яти століть. Операція полягає в деформації листового металу або іншого профілю (наприклад, профільних труб, прутків та ін.) по одному з напрямків великим радіусом заокруглення гиба.

Лист металу пропускається через валки вальцювального верстата і в результаті обробки тиском набуває форми циліндра, який надалі може служити заготовкою для різних ємностей, котлів, нестандартних труб і т.д.

Вальцювання труб є збільшенням діаметра труби на глибину вальцювання для створення герметичних з'єднань труб та інших деталей конструкції в ситуаціях, коли різьбові або зварні з'єднання малоефективні або непридатні.

Залежно від призначення, при виготовленні вальцьованих деталей використовуються листи з нержавіючої сталі, кольорових та чорних металів, оцинкування.

Будівельна компанія «Стальміра» має на озброєнні повний арсенал високоточного вальцювального обладнання, а досвідчені фахівці якісно та в найкоротші терміни виконають будь-яке замовлення, за проектною документацією замовника або за проектами, розробленими нашими конструкторами.

Дізнатись ціни