Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

Сітка кручена шестикутна    Сітка кручена шестикутна називається так тому що осередки мають певну форму і від способу виготовлення. Сітка утворюється завдяки змінному скручування кожного з дротів з тієї, що розташована поруч (рис 1). Сітка кручена шестикутна виробляється відповідно до вимог ГОСТ 13603-89 або ТУ У В.2.7.-28.7-00294349-100-2003.
    Кручена сітка можна охарактеризувати конкретним розміром осередку, який являє собою певну відстань між скрутками, і діаметром металевого дроту, що використовується:
    1) розмір комірки (b) крученої шестикутної сітки становить 10-100 мм;
    2) товщина дроту коливається в межах від 0,5 до 2 мм.     Зазвичай процес виготовлення сітки крученої шестикутної здійснюється на спеціальному технічному обладнанні. В якості сировини для виробництва цієї сітки, в тому числі і для переважної більшості інших металевих сіток, можна використовувати дріт низьковуглецевий відпалений або оцинкований відпалений.
    Хочеться відзначити, що кручена сітка шестикутна підрозділяється на кілька різновидів:
    1) без належного покриття;
    2) з покриттям з цинку;
    3) з покриттям з ПВХ (пластиком);
    4) із покриттям. що складається з ПВХ та цинку.
    Вартість сітки крученої може збільшуватися в міру збільшення діаметра дроту, що використовується. Також на рівень ціни впливає наявність або відсутність полімерного (цинкового) покриття, зменшення розмірів комірки.
    Вперше цю сітку почали використовувати в Австралії, щоб найбільш якісно та швидко виготовити паркани, які змогли б захистити широкі територіальні ділянки від масової навали кроликів та диких собак Дінго.
    У повсякденному житті сітка кручена шестикутна застосовують для того, щоб армувати теплоізоляційне обладнання, виготовити теплоізоляційні мати. Крім того, сітка застосовується як верхній електрод на електроавтодромах для дітей.
    Хочеться підкреслити, що кручена сітка має велику кількість специфічних властивостей, призначених для того, щоб використовувати її під час проведення штукатурних робіт. По-перше, комірка шестикутна дозволяє використовувати меншу кількість металу для якіснішої штукатурки приміщення. По-друге, шар штукатурки і той метал, який армує штукатурку, має різний термічний коефіцієнт лінійного розширення. Тому, якщо дотримуватися всіх умов високих температурних перепадів, то кручена сітка, що не має жорсткого осередку, стане досить прийнятною ланкою для більш якісних штукатурних робіт, ніж сітка, що має жорсткий осередок, наприклад, сітка зварна або просічно-витяжна. Внаслідок цього, згідно зі своїми фізико-механічними властивостями, кручена сітка відмінно підійде для армування в галузі будівництва. Шестикутна форма осередку може стати справжньою перешкодою на шляху до появи внутрішніх напруг. Завдяки своїй неймовірній властивості гнучкості, сітку досить зручно прикріплювати на різні кутові та криволінійні поверхні. У свою чергу, за допомогою специфічного процесу виробництва цієї сітки, відсутні ушкодження на цинковому покритті, які можуть бути викликані впливом корозії.
    Крім того, більшості людей шестигранна сітка допомагає вирівнювати підлогу, вона просто незамінна при армуванні стяжки або при проведенні фасадних робіт. Також сітка відмінно демонструє свої властивості в галузі ландшафтного будівництва, як захисний засіб від каменепадів, для міцного зміцнення гірських схилів, у період виробничого процесу габіонів (будівельних конструкцій).

Дізнатись ціни