Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

Забарвлення металевих виробів у сучасній промисловості проводиться у різний спосіб. На особливу увагу при цьому заслуговує технологія порошкового фарбування, що передбачає використання дисперсних твердих сумішей, що складаються з пігментів, затверджувачів, плівкоутворюючих елементів. Нерідко до таких композицій додатково додаються різні цільові наповнювачі, що покращують їх експлуатаційні характеристики.

Порошкові склади почали використовуватися з середини 1950-х років. Зараз ця методика фарбування металовиробів вважається по-справжньому раціональною та ефективною. З її допомогою одержують покриття полімерного типу з унікальними декоративними та захисними властивостями. Порошкове фарбування характеризується такими перевагами:

  • Економічність. Витрати на обробку металовиробів полімерними сумішами мінімальні.
  • Довговічність покриття, стійкість пофарбованих деталей до механічних впливів, низьких (до -60 °С) і високих (до +150 °С) температур, корозійних проявів.
  • Висока декоративність нанесеного шару. Фарба надає виробам насичений відтінок, який не тьмяніє тривалий час. Споживач може вибирати конкретний колір складу із широкого асортименту лінійки RAL. Це відкриває широкі можливості для створення незвичайних з декоративного погляду конструкцій та споруд з металу.
  • Абсолютна екологічність. Компоненти, які використовуються для виготовлення порошкових сумішей, є нетоксичними та нешкідливими для людини.
  • Швидкість, точність та безпека виконання робіт. Фарбування здійснюється за допомогою спеціального обладнання, яке не допускає помилок та гарантує отримання бездоганного за всіма параметрами покриття.

Порошкове фарбування металевих виробів використовується для обробки різних профілів, промислових та побутових меблів, що експлуатуються всередині та зовні приміщень, автомобільних деталей, кріпильних елементів, труб та інших конструкцій.

Порошкове фарбування

Технологія фарбування – проста триетапна операція

Фарбування металевих виробів порошковими складами відбувається за чітким та зрозумілим алгоритмом. На першому етапі поверхня металоконструкції очищається від усіх забруднень та ретельно знежирюється. Потім деталь покривається тонким шаром фосфатів (операція зветься фосфатування) для підвищення її твердості, стійкості до корозії та механічних навантажень. Крім того, плівка, що виходить, виконує функцію якісного грунту для подальшого нанесення фарбуючої суміші.

Очищений виріб надходить у фарбувальну камеру. У ній є спеціальні пістолети. Вони обробляють поверхню деталі порошковим складом вибраного кольору. Особлива конструкція пістолетів дозволяє задавати частинкам фарби певний електрозаряд, що забезпечує надійніше зчеплення суміші з поверхнею, що фарбується. Управління камерою здійснюється за допомогою пульта. Усі роботи виконуються автоматизовано.

Після фарбувальної камери металеві вироби вирушають до полімеризації піч. У ній деталі підігріваються до заданої температури (до 220 ° С) протягом 10-30 хвилин. Під дією тепла частки порошкової композиції плавляться, розтікаються поверхнею і створюють на ній високоміцну полімерну плівку. Оброблений таким чином виріб охолоджується (природно) або спеціально охолоджується.

На цьому порошкове фарбування закінчується. На поверхні конструкції сформовано довговічне покриття, здатне протистояти температурним, кліматичним та механічним негативним факторам протягом усього терміну своєї служби!

Дізнатись ціни