Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

Конструкції з нержавіючої сталі

Наші майстри є експертами в технології роботи з усіма видами металоконструкцій з нержавіючої сталі, від конструкцій застосовуваних в агресивних середовищах до красивих, сучасних художніх поручнів та архітектурних проектів. Дуже популярно з нержавіючої сталі виготовляти перила, огорожі, турнікети, грати. Огородження не схильні до подряпин і плям і виглядають привабливо. Нержавіюча сталь не вимагає великого догляду та використовується там, де не бажане фарбування поверхні. Нержавіюча сталь сплаву типу 304 або 316 обробляються як абразивно так і хімічно, що в свою чергу приховує зварні шви і надає закінченості конструкції.
 

Нержавіючі металоконструкції – забудьте про корозію назавжди!

Немалою популярністю у сучасних споживачів користуються нержавіючі металоконструкції, які мають безліч переваг. Безперечно, основним з них є здатність виробів з нержавіючої сталі протистояти високій вологості та атмосферним опадам. Корозійні прояви ніколи не з'являться на конструкціях, виготовлених з нержавіючої сталі, отже вони і через рік, і через десять років зберігатимуть свій елегантний зовнішній вигляд. Також продукція має тривалий термін експлуатації, обумовлений підвищеною жорсткістю і особливою міцністю нержавіючої сталі.

Досить купити нержавіючі металоконструкції в Києві та використовувати їх за призначенням, наприклад, для облаштування свого будинку за містом (огорожі, грати, сходи, перила тощо), щоб надовго забути про необхідність заміни тієї чи іншої споруди. Адже нержавіючі МК не потребують регулярного фарбування або будь-якого іншого виду спеціального догляду. Зазначимо, що нержавіюча сталь зараз обробляється різноманітними хімічними та абразивними методами. Це дозволяє надавати завершеність будь-якій споруді з неї, приховуючи зварні шви та інші види з'єднань металів.

Компанія «Стальміра» пропонує купити нержавіючі металоконструкції в Україні високого класу, виготовлені з різних марок сталі:

  • 03Х17Н14М2 за ГОСТ 5632-72 (аналог сплаву за AISI – 316): вироби з цієї сталі використовуються не тільки для будівництва огорож та інших елементів декору, але й для виробництва тари для відпрацьованих масел, різноманітного інструменту, хімічного та харчового обладнання;
  • 08Х18Н10 (зарубіжні аналоги – 304 за AISI, SUS304 за японською класифікацією, OCr18Ni9 за китайською, 1.4301 за класифікацією ЄС): гарантовано якісні металеві конструкції, за допомогою яких будь-яку стандартну будівлю можна перетворити на особливу і дійсно неповторну.

Також ви можете купити нержавіючі металоконструкції, виготовлені з інших марок нержавіючих сталей:

  • 08Х17 (430 за стандартом AISI);
  • 12Х13 (410 за AISI);
  • 12Х18Н10Т (321 за AISI);
  • 08Х17Т (439 за AISI);
  • 08Х13 (409 за AISI).

Усі нержавіючі сталі, з яких у наші дні виготовляють чудові за своїми естетичними та експлуатаційними якостями конструкції, прийнято поділяти на три класи:

  • феритні;
  • аустенітні;
  • мартенситні.

Загалом під нержавійкою зазвичай розуміють сплави, в яких хром міститься 12 і більше відсотків. Другим основним елементом у них є залізо. Підвищений вміст хрому забезпечує антикорозійні властивості таких сталей та виробів з них. А після введення в сплави кремнію, ніобію, титану, деяких інших елементів нержавіюча сталь набуває ще більше переваг.

У нас ви можете купити нержавіючі металоконструкції в Україні з аустенітної сталі, що відрізняються унікальними механічними характеристиками, а також з феритної сталі з дуже високою стійкістю до корозії. Такі МК служитимуть вам десятиліттями!

Дізнатись ціни