Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

 

Компанія "Стальміра" зарекомендувала себе, як успішне підприємство, що динамічно розвивається, з високою якістю обслуговування клієнтів. Всі співробітники компанії – професіонали, які працюють швидко, чесно та відкрито. Основна мета їх роботи - це якісне обслуговування клієнтів, орієнтоване на довгострокове подальше співробітництво. Керівництво компанії приділяє велику увагу навчанню та розвитку свого персоналу та надає можливості для самореалізації та кар'єрного зростання.

Професійний колектив - запорука успішної роботи компанії.

Ми активно розвиваємося та запрошуємо до нашої команди молодих, амбітних людей, які мають комунікативні навички, потенціал енергії та ентузіазму, бажають розвиватися та будувати свою кар'єру разом із компанією «Стальміра».

Найсильнішим активом компанії «Стальміра» є наші люди. Люди, які зуміли своєю працею побудувати високу репутацію рідної компанії, створили чудову психологічну атмосферу в колективі та високі стандарти корпоративної культури. Персонал — найсильніша рушійна сила та потенціал нашої компанії.

Ми розуміємо важливість цього чинника і тому намагаємося не лише залучати до нашого колективу кращих фахівців, а й інвестувати у їх подальший професійний розвиток та кар'єрне зростання.

Якщо Ви енергійні та комунікабельні, вмієте досягати поставленої мети, у Вас є досвід ділового спілкування, і Ви хочете стати професіоналом у сфері продажів, то Вам надається унікальна можливість - повною мірою розкрити свій потенціал та зробити вдалу кар'єру в компанії Стальміра< /p>

Ми вітаємо появу в нашій команді здібних, цілеспрямованих та впевнених в успіху людей, які вирішили розвинути навички у сфері продажу будівельних матеріалів.

При плануванні кар'єри наших фахівців ми керуємося трьома ключовими принципами:

Просування. У нашій компанії не існує «тупикових посад». Ваш успіх, головним чином, буде залежати від ваших здібностей.

Необмежені можливості з першого дня. З першого дня ми надаємо необмежені можливості для підвищення Вашої професійної майстерності та службового зростання. Вам буде доручено виконання відповідальних завдань, які допоможуть Вам підтвердити свою кваліфікацію та проявити себе.

Удосконалення. Наша компанія приділяє велику увагу навчанню та підвищенню кваліфікації своїх фахівців.

Ми пропонуємо:

  • стабільну високу та своєчасну заробітну плату
  • офіційне працевлаштування
  • безкоштовне навчання
  • можливість швидкого кар'єрного зростання
  • зручний графік роботи
  • участь у корпоративних заходах
  • оплачувана щорічна відпустка та інші види відпусток, передбачені законодавством України
  • постійне підвищення заробітної плати за результатами продажу
  • систематичне навчання нових співробітників та багато іншого

 

Висока репутація компанії «Стальміра» заслуга кожного, хто працює у компанії.

 

 

Дізнатись ціни