Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

   Сітка просічно-витяжна Сітка просічно-витяжна суцільнометалева виготовляється на основі одночасного просікання та витяжки на спеціальному прес-автоматі, який має високу продуктивність. Процес виготовлення такої сітки повинен здійснюватися за дотримання вимог цього ГОСТ 6727-80, ТУ 14-4-1789-96. Сітка просічно-витяжна виготовляється з листового холоднотягнутого, оцинкованого металу та нержавіючої рулонної сталі, яка має товщину 0,5-0,8 мм. Осередки цієї сітки прийнято розташовувати тільки в шаховому порядку. При цьому розмір таких осередків може бути як фіксований, так і нестандартний: 15х30мм, 17х40мм, 25х50мм. До речі, просічно-витяжна сітка має здатність після виробничого процесу покриватися порошковою фарбою різного кольору. Вона має гарний зовнішній вигляд, проникність для повітря і світла, достатню жорсткість.
    Процес транспортування сітки просічно-витяжної зазвичай здійснюється у формі рулонів, що мають ширину 1,00-1,25 м, довжину приблизно до 50 м, а жорсткість буває різна, залежно від товщини заготовочного листа, що використовується «Г». Сітка зазвичай має товщину 0,40-1 мм.
    Залежно від товщини листа, розміру комірки, ширини перемички, просітково-витяжна сітка має різні застосування.
    Хочеться відзначити, що сітка просічно-витяжна має досить широкий ряд визначальних переваг, серед яких виділяється легкість кріплення, простота розкрою. Також сітка дуже проста у період експлуатації. Сітка просічно-витяжна має армуючі властивості поверхонь будь-яких форм, що досягається завдяки високому рівню пластичності. Крім того, штукатурити та облицьовувати будь-яку поверхню (цегляну, бетонну, дерев'яну, гіпсову) тепер можна без особливих труднощів, за рахунок надійного зчеплення з оброблюваною поверхнею. Сітка не підтримує процес горіння, має суцільнометалеву фактуру. У неї повністю відсутні зварні шви, завдяки чому можна досягти приголомшливого співвідношення ваги та міцності.   
    У більшості випадків суцільнометалева просічно-витяжна сітка використовується в будівельній справі як своєрідний армуючий елемент при проведенні процесу обробки приміщень і будівель. Також можна армувати різні поверхні та виготовляти огородження. Незважаючи на широку лінійку вищеописаних переваг, сітка сітки застосовується в різних сферах діяльності. Вона користується великою популярністю при армуванні та реставрації різних поверхонь стін, армуванні поверхонь для подальшого облицювання кахлем, а також армуванні вогнезахисних та теплоізоляційних матеріалів, за рахунок чого проводяться найбільш якісні монтажні роботи щодо теплоізоляції будівель. Просічна сітка застосовується при виготовленні огорож, парканів, вольєрів для свійських птахів, різних елементів декору, решіток, що встановлюються на вентиляційних системах.  
    Просічно-витяжну сітку іноді розфасовують у рулони, далі упаковують у спеціальну стрейч-плівку та прикріплюють докладну анотацію, що розповідає про правильне її застосування.
    Сітка досить легка під час проведення розкрою, зручна при кріпленні, має низьку питому вагу. Головна відмінна особливість даної сітки - це високий рівень стійкості до впливів навколишнього середовища, за рахунок відзначається досить високий експлуатаційний термін, якщо порівнювати з аналогічним не оцинкованим металом. Вироби та конструкції з використанням сітки сітки мають доступну вартість, безпеку при експлуатації. Сітка просічно-витяжна креслення
 

Дізнатись ціни