Металопрокат та металоконструкції

cart
Кошик порожній

Металопрокат та металоконструкції

Нержавеющая  арматурная сталь

Нержавіючий арматурний металопрокат зарекомендував себе виключно ефективно при бетонуванні.

На відміну від гарячого цинкування або епоксидних покриттів, весь стрижень складається з корозійностійкої комбінації металів з великим відсотком хрому та нікелю. Здатність протистояти корозії в бетоні полягає у високому порозі хлориду та природно повільній. корозії. Нержавіюча арматура зазвичай виготовляється по сталі 316, проте інші стали доступні за спеціальним запитом. Вартість нержавіючої арматури є досить високою в порівнянні з іншими методами захисту армування від корозії.

Нержавіюча арматура застосовується там, де середовище найбільш агресивне. Нержавіюча арматурна сталь використовується в якості армування бетону в численних додатках, включаючи мости, бар'єрні стіни, стійки, гаражі, тротуари, підпірні стіни та морські споруди (хвильоломи, причали, пристані тощо).

Матеріал також знайшов застосування в області, де потрібна нейтральність до магнітного поля. До них відносяться обладнання магнітно-резонансної томографії (МРТ), фундамент електродвигунів, трансформаторів. Арматура з нержавіючої сталі, дуже міцна і довговічна. Арматура з нержавіючої сталі повинна бути захищена від прямого контакту з хлоридами (зледенювальних солей, кальцію хлорид, морської води і т.д.) до заливання в бетон. Для запобігання гальванічній корозії нержавіючу арматурну сталь потрібно зберігати окремо з вуглецевою сталлю. Міністерство транспорту Онтаріо провело науково-дослідний проект в Університеті Королеви для розслідування потенційних негативних наслідків від контакту між нержавіючою сталлю та чорною сталлю. Результати показують, що швидкості корозії між гальванічно пов'язаною чорною сталлю і нержавіючою сталлю настільки малі, що руйнація структури не настає у 75-річний термін служби.

У результаті доповіді міністерство більше не вимагатиме ізоляція між чорною та нержавіючою сталлю арматури.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ І ЗВЕРНЕННЯ

? Необхідно забезпечити, щоб усі ланцюги та сталеві обручі не вступали у безпосередній контакт із нержавіючої арматурою. Дерево або інші м'які матеріали (товстий картон) мають бути прокладені в місцях контакту. Крім того, нейлоа або поліпропіленові стрічки мають бути використані для захисту арматури.

?  Використовуйте дерев'яні розпірки для розділення двох матеріалів.

? На вулиці зберігання арматури з нержавіючої сталі прийнятно, але слід розглянути питання про. покритті нержавіючої сталі  брезентом.

? Нержавіюча арматурна сталь повинна зберігатися поза землею або цехом на дерев'яних опорах. Арматура з нержавіючої сталі повинна зберігатися окремо від арматури з вуглецевої сталі.

? Стропи для навантаження нержавіючої арматури повинні бути нержавіючими.

? Нержавіюча сталь, яка вимагає переміщення від автонавантажувачів, повинна бути відповідним чином захищена так, щоб не подряпатися їх або забруднюватися при безпосередньому контакті з вилками навантажувача.

? Використання нейлонових або поліпропіленових стропів.

Дізнатись ціни